PVDEPO ülkemizde yenilenebilir enerji alanında önemli ve saygın kuruluşlarından biri olma hedefiyle 2018 yılında faaliyetlerine başlamıştır. PVDEPO gününümüzde artan enerji ihtiyacı ve bunun paralelinde gelişmekte olan fotovoltaik güneş enerjisi pazarında bir güneş enerjisinin santralini oluşturan tüm ürünlerin tedariğini yapmaktadır. PVDEPO yerel pazarda Anahtar teslim EPC firmaları, perakende ürün satan firmalar ve yatırımcı veya son kullanıcılara piyasadaki rekabetçi fiyatlar ile ürün temin etmeyi amaçlamaktadır.

Temel prensibimiz ürün ve hizmet kalitesinin en önemli dayanak noktamız olması ve müşterilerimizin isteklerine uygun HIZLI ve ETKİN çözümler sunmaktır.

 

Neden PV Depo?

 

Yüksek Kalitede Solar Hammadde ve Ürün Tedariği

Üretimde kullanılan tüm hammadde ve yardımcı maddeler uluslararası standartlarda üretilmiş ve pazarda iyi bilinen kaliteli ürünlerden seçilmektedir. Test ve kontroller tüm personelimizde periyodik olarak uygulanmakta, tüm malzemeler kullanımından önce ve üretim süreçlerinden önce sürekli olarak teknik personeller tarafından denetlenmektedir. Yapılan kontroller kayıt altında tutulmaktadır. Müşterilerimizin talepleri doğrultusunda 3. taraf gözetim firmaları kontrolünde çalışabilmekte, test ve kontrollerimiz ise akredite ve bağımsız test laboratuvarlarında yaptırılmaktadır.

Hızlı Servis

Güneş enerjisi kullanımı dünyada hızla artmakta ve sayıları hızla artan PV güneş enerjisi tesisleri enerji ihtiyacının bir kısmını karşılamaya çalışmaktadır. En temel prensibimiz ürün ve hizmet kalitesinin en önemli dayanak noktamız olması ve müşterilerimizin isteklerine uygun HIZLI bir şekilde ürün tedariğini sağlamaktır.

Satış Sonrası Hizmetler

Teknik bir bilgiye ihtiyacınız olduğunda ya da tesisinizle ilgili sorunlarınız olduğunda memnuniyetle size danışmanlık hizmeti verebiliriz. Tamir çantamız her zaman yanımızdadır. Teknik olarak bir engel mevcut değilse doğal olarak hasarı yerinde, hızlı ve kolay bir şekilde çözümlüyoruz.